Kvalitet og kompetanse
- alt på samme sted
toppbilde

Om oss

Bergen festemateriell As er en proff og lokal forhandler av festemateriell og verktøy til bygg & anleggsbransjen. Vi er 8 ansatte med lang erfaring fra bransjen. Vi har hatt butikk i Fabrikkgaten 10 i mere enn 30 år og fører det meste av festemateriell, lim og fug, beslag, verktøy og diverse utstyr som bransjen har bruk for.

Vi holder til i Simonsviken Næringspark, hvor vi har ett lokale på 1000kvm med enda større utvalg enn det vi har i Fabrikkgaten.

Trenger du varene levert, ordner vi det også.

Prøv oss og bli overbevist.

Kontaktpersoner

  • Reidar Øyjordsbakken
    Daglig leder

    Tlf: 55 20 78 90
    Mob: 905 25 954
    Epost: reidar@bfm.as

  • Kjartan Ingebriktsen
    Salgskonsulent

    Tlf: 55 20 78 90
    Mob: 415 47 031
    Epost: kjartan@bfm.as

  • Glenn Antonesen
    Butikkansvarlig

    Tlf: 55 20 78 90
    Mob: 916 27 045
    Epost: glenn@bfm.as

  • Magne Skintveit
    Salgskonsulent

    Tlf: 55 20 78 90
    Mob: 934 59 950
    Epost: magne@bfm.as

  • Raymond Teigland
    butikkmedarbeider

    Tlf: 55 20 78 90
    Mob: 450 00 199
    Epost: raymond@bfm.as

  • Henning Farnes
    Logistikksjef

    Tlf: 55 20 78 90
    Mob: 904 97 777
    Epost: henning@bfm.as

  • Even Bernes
    Servicesjef

    Tlf: 55 20 78 90
    Mob: 950 05 940
    Epost: bernes@bfm.as

  • Even Øyjordsbakken
    Butikkmedarbeider

    Tlf: 55 20 78 90
    Mob: 980 23 509
    Epost: even@bfm.as

Har du spørsmål?

Har du spørsmål om våre produkter eller tjenester?
Send oss en melding i skjemaet under eller ring oss på:

55 20 78 90